kandydatów

Etat Kierowca C+E

Firma: OPOLFERM miejsce pracy: Opole

Ogłoszenie numer: 4784064, z dnia 2021-06-08

OPOLFERM

Transport międzynarodowy i krajowy materiałów sypkich

Kierowca C+E

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko kierowcy kat. C+E w transporcie międzynarodowym i krajowym

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • kurs na przewóz rzeczy
  • karta kierowcy
  • samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • dbałość o powierzony sprzęt

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • praca zgodnie z obowiązującymi normami czasu pracy kierowcy
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-05-2021
Wyświetleń: 340