kandydatów

Etat Inżynier Mechanik

Firma: Horyzont Doradztwo Personalne miejsce pracy: Opole

Dla dużego przedsiębiorstwa produkcyjnego, będącego częścią międzynarodowej struktury, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Mechanik. Firma jest znanym ekspertem i liderem w skali globalnej. Cechuje ją wysoka kultura organizacyjna i bardzo dobra wewnętrzna współpraca. Oferuje stabilne miejsce pracy ze stałym zespołem i konkurencyjnym wynagrodzeniem.

Inżynier Mechanik
Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: 05/2021/AM/IM
Główne zadania:
  • prace remontowe i prewencyjne,
  • modernizacja parku maszynowego i inne prace związane z nowymi projektami,
  • projektowanie elementów maszyn, urządzeń i instalacji,
  • sporządzanie specyfikacji i innej dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe związane z mechaniką maszyn (np. Mechanik, Konstruktor),
  • wykształcenie techniczne (wydz. mechaniczny, budowa maszyn lub mechatronika),
  • wiedza z zakresu budowy maszyn,
  • umiejętność projektowania w AutoCAD,
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Korzyści:
  • pracę w stabilnej, renomowanej i stale rozwijającej się międzynarodowej organizacji,
  • dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 8 – 16,
  • profesjonalne i dynamiczne środowisko pracy,
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • zdobywanie wszechstronnej wiedzy i unikatowego doświadczenia,
  • atrakcyjne zarobki,
  • pakiet benefitów (comiesięczne premie, prywatna opieka medyczna, nauka języka).
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.