kandydatów

Etat Asysten działu logistyki

Firma: PHU REHABMED sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Ogłoszenie numer: 4908294, z dnia 2021-06-10

 PHU REHABMED sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą wyrobów medycznych w swojej sieci sklepów medycznych na terenie woj. opolskiego i śląskiego .   www.rehabmed.com.pl

Asysten działu logistyki

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • Wsparcie Działu Logistyki i zespołu w bieżących obowiązkach
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów wewnątrz firmowych i z kontrahentami zewnętrznymi
  • Bieżąca komunikacja z innymi działami
  • Przyjmowanie towarów na magazyn
  • Przyjmowanie zamówień od klientów wewnętrzych i zewnętrznych
  • Zamówienia biurowe i eksploatacyjne
  • Obsługa portalu aukcyjnego i firmowej storny www
  • Sporządzanie raportów, analiz

Wymagania

  • Jest samodzielna, odpowiedzialna
  • Bardzo dobrze organizuje własny czas pracy
  • Cechuje ją wysoka kultura osobista, komunikatywność, pozytywne nastawienie
  • Posiada wyższe wykształcenie
  • Biegle obsługuje pakiet MS Office.
  • Doświadczenie w obsłudze procesów sprzedaży
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią
  • Umowę o pracę
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz
  • Praca od poniedziałku do piątku

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-06-2021
Wyświetleń: 293