kandydatów

Etat Pakowacz kosmetyków w THG

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Lewin Brzeski

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów: The Hut Group (THG) w Magnicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby na stanowisko: Pakowacz

Pakowacz kosmetyków w THG
Miejsce pracy: Lewin Brzeski | Numer ref.: THG/097/AMA

Oferta:

  • NOWA, WYŻSZA STAWKA: 3530 brutto/mc (ok. 21 zł brutto/h)
  • Atrakcyjny system premiowy - nawet do 15% premii (ok. 500zł brutto miesięcznie)
  • Praca od zaraz
  • Długofalowa współpraca
  • System Poleceń Pracowniczych: zyskaj dodatkowe pieniądze za rekomendacje Znajomych
  • Obiady za złotówkę na terenie stołówki pracowniczej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę konsultanta Manpower w trakcie całego procesu rekrutacji i zatrudnienia - mamy biuro na terenie Zakładu
  • Bezpłatny transport pracowniczy z wielu lokalizacji (m.in. Bielawa, Brzeg, Dzierżoniów, Gniechowice, Henryków, Jordanów, Lewin Brzeski, Łosiów, Niemcza, Oława, Piława Górna, Sobótka, Strzelin, Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Ziębice i wiele innych)
  • Pakiet Benefitów Manpower Premium (m.in. Karta Multisport, Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i szereg zniżek u naszych partnerów)

Wymagania:

  • Nie wymagamy żadnych uprawnień ani doświadczenia! - Wiemy, że wszystkiego Cię nauczymy!
  • Od naszych Kandydatów oczekujemy motywacji oraz chęci do podjęcia pracy

Zadania wykonywane na stanowisku:

  • Pakowanie Kosmetyków i Suplementów Diety
  • Kompletowanie zamówień i towarów w przedziale wagowym 0,5-10kg
  • Praca ze skanerem

Napisz sms ’Magnice’ na numer 608 549 247

Miejsce pracy: Magnice k. Wrocławia (Bezpłatny transport pracowniczy)
Nr ref. THG/097/AMA
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Operator maszyn i urządzeń w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Grodków 15-07-2022
Etat Operator maszyn i urządzeń z kat. T w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Grodków 05-07-2022
Etat Operator maszyn i urządzeń w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Grodków 17-06-2022
Etat Operator maszyn i urządzeń z kat. T w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Grodków 06-06-2022
Etat Protetyk słuchu w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Strzelce Opolskie 08-02-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-05-2021
Wyświetleń: 296