kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Krapkowice

Szukamy pracowników do firmy produkującej generatory do turbin wiatrowych w Opolu!

Dlaczego warto aplikować właśnie do nas?

Pracownik produkcji
Krapkowice
oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, od 3425 zł do 5023 zł brutto (w zależności od długości stażu). Możliwość nadgodzin w tygodniu i w soboty – wszystkie płatne 100%. Dodatek za pracę w godzinach nocnych, 30% liczone od podstawy
  • stabilne zatrudnienie – możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez zakład pracy, już po ok. 3 miesiącach
  • bogaty pakiet socjalny; bony, opieka medyczna, pakiet ubezpieczenia grupowego (pokrywane przez firmę)
  • szkolenia wprowadzające i rozwojowe, mentoring i opieka doświadczonych kolegów z zespołu
  • miła atmosfera w firmie z doskonałą pozycją rynkową
  • realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego
zadania
  • praca fizyczna przy montażu i ręcznym składaniu elementów podzespołów generatorów do turbin wiatrowych
oczekujemy
  • praca jest w całości do przyuczenia
  • chęci do nawiązania długotrwałej współpracy z naszym klientem

Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami pod numerem 725300308.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47