kandydatów

Etat Operator linii montażowej

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Lider w produkcji quadów oraz motocykli poszukuje do swojego zespołu zmotywowanych do pracy w systemie jednozmianowym (7:00-15:00), pełnych energii i pozytywnie nastawionych kandydatów na stanowisko: operator linii montażowej

Operator linii montażowej
Opole
oferujemy
  • pracę na jedną zmianę w godzinach 7:00-15:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię miesięczną do 10%
  • dofinansowanie do stołówki
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • perspektywę długotrwałej współpracy
  • pakiet prywatnej opieki medycznej i karty sportowej w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów
zadania
  • montaż części, podzespołów do quadów lub motocykli
  • utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • umiejętność pracy pod presją czasu
oczekujemy
  • dyspozycyjności (od poniedziałku do soboty)
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • mile widziani absolwenci szkół mechanicznych
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47