kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Specjalista
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/1722
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie i obsługa spraw związanych z instrumentami ekonomicznymi służacymi w gospodarowaniu wodami w tym:- opłatami za usługi wodne (tj. opłaty stałe oraz opłaty zmienne)- opłatami podwyższonymi- wystawieniem i przekazywaniem informacji, wydawaniem decyzji w sprawach opłat za usługi wodne- obsługą systemu poboru opłat i należności- prowadzeniem bazy podmiotów korzystających z usług wodnych i zobowiązanych do uiszczania innych oplat i należności- prowadzeniem innych spraw związanych z systemem poboru opłat i należności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne, kierunek: Ochrona Środowiska, Administracja, Ekonomia

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe preferowane: Ochrona Środowiska, Administracja, Ekonomia.Wymagana znajomość przepisów, ustaw, aktów, prawnych, znajomość ustawy Prawo Wodne, ordynacji podatkowej, znajomość procedur administracyjnych (KPA), umiejętność obsługi urządzeń biurowych, znajomość obsługi pakietu MS Office, oczekiwania dodatkowe: operatywność, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność stosowania przepisów prawa w praktyce, umiejętność działania w sytuacjach stresowych oraz pod presją czasu.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu