kandydatów

Etat Inspektor Terenowy ds. Publicznych Odtworzeń

Firma: Związek Producentów Audio Video miejsce pracy: Opole

ZWIĄZEK PRODUCENTÓW AUDIO VIDEO -ZPAV stowarzyszenie producentów fonogramów i wideogramów, zrzeszające przedstawicieli branży fonograficznej oraz firmy fonograficzne. ZPAV jest polską Grupą Krajową Międzynarodowej Federacji Przemysłu Fonograficznego (IFPI), która zrzesza i reprezentuje światowy przemysł muzyczny.

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Inspektor Terenowy ds. Publicznych Odtworzeń
Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: opolskie
Opis stanowiska:
  • Aktywna promocja i sprzedaż licencji na legalne odtwarzanie muzyki na powierzonym terenie
  • Systematyczna obsługa rynku, pozyskiwanie nowych klientów
  • Bieżąca obsługa klientów
  • Dbałość o wizerunek organizacji wśród klientów i potencjalnych klientów
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług
  • Zaangażowanie w budowanie trwałych relacji z klientami
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Zdolność do szybkiego działania i podejmowania decyzji
  • Ukierunkowanie na realizację ustalonych celów
  • Elastyczność, dyspozycyjność
  • Silna motywacja wewnętrzna
  • Nastawienie na rozwój
  • Niekaralność
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się organizacji
  • Umowę o pracę po okresie próbnym
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń – wynagrodzenie stałe oraz premia uzależniona od realizacji wyniku
  • Niezbędne wyposażenie stanowiska pracy (telefon, tablet, ryczałt za wykorzystanie prywatnego samochodu do celów służbowych)
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko oraz elastyczny czas pracy
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Związek Producentów Audio Video z siedzibą ul. Fabryczna 5A 00-446 Warszawa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia obecnego lub przyszłego procesu rekrutacji, zawarcia umowy oraz prawnie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia

udziału w postępowaniu rekrutacyjnym i/lub przyszłych rekrutacjach. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i/lub przyszłych rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do treści danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo cofnięcia zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego .

W nadsyłanych ofertach prosimy o umieszczenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w obecnym i przyszłym procesie rekrutacji.