kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i administracji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Specjalista ds. kadr i administracji
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/1740
OBOWIĄZKI:
-Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, prowadzenie rozmów z pracownikami-prowadzenie spraw związanych z administracją, min. nadzór nad usługami związanymi z ochroną i sprzątaniem obiektu, nadzór nad serwisem odzieży roboczej, prowadzenie ewidencji środków BHP, zamawianie środków BHP i posiłków profilaktycznych, miejsce pracy: Opole w godz. 8:00-16:00, po czasie określonym umowa na czas nieokreślony
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe (w tym licencjat) typ: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia, administracjaDoświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata na podobnym stanowisku związanym z obsługą kadr i spraw administracyjnychUmiejętności : biegła obsługa komputera, pakiet Microsoft Office, znajomość zagadnień związanych z prawem pracy, znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, znajomość zagadnień administracyjnychSamodzielność, rzetelność, dobra organizacja pracy, dokładność w prowadzeniu powierzonej dokumentacji, zdolności organizacyjneJęzyk obcy niemiecki poziom znajomości: średni, język angielski poziom znajomości: średniOczekiwania dodatkowe: dyspozycyjność, niekaralność

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 200 - 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu