kandydatów

Etat Inżynier Procesu

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Jeśli jesteś inżynierem procesu, znasz dobrze język angielski i szukasz nowych wyzwań zawodowych ta oferta jest dla Ciebie.

Inżynier Procesu
Opole

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)
  • szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • komfortowe warunki pracy na nowoczesnej hali produkcyjnej o wysokim standardzie

zadania

  • monitorowanie procesu formowania stali na zimno i procesu spawania, analizowanie ich rezultatów i proponowanie usprawnień technologicznych, raportowanie OEE
  • definiowanie i monitorowanie kluczowych wskaźników procesu i inicjowanie, wdrażanie koniecznych akcji korygujących
  • nadzór nad aktualnością i kompletnością dokumentacji procesowej
  • sporządzanie koniecznych raportów produkcyjnych (produktywność, awaryjność, odpad, inne)
  • wprowadzanie działań usprawniających na maszynach i liniach
  • definiowanie i optymalizacja narzędzi, maszyn oraz innych środków niezbędnych do produkcji
  • sukcesywne wdrażania zasad i narzędzi Lean Manufacturing
  • koncepcja nowych urządzeń, maszyn, dobór komponentów składowychprzeprowadzani testów
  • rozwiązywanie problemów za pomocą narzędzi Problem Solving, 5Why, diagram Ishikawy
  • rozwój i wdrażanie nowych programów produkcyjnych
  • czynny udział w uruchamianiu nowych projektów
  • tworzenie dokumentacji procesu

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn, metalurgia)
  • min. 3-4 lata doświadczenia w obszarze produkcyjnym
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • wiedza z zakresu procesu formowania na zimno i hydrauliki siłowej
  • wiedza z zakresu spawania i oceny wizualnej spoiny
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • samodzielność, inicjatywa, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku, komunikatywność
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47