kandydatów

Etat Audytor

Firma: MS Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

mamy ofertę pracy w ramach projektu prowadzonego dla naszego Klienta, Lidera z branży piwowarskiej

Audytor
Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: 10140296
Oferujemy Ci

  1. Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie lub umowa o współpracę
  • Ciekawą pracę
    u lidera na rynku
  • Praca ze znanymi markami
  • Pracę dorywczą na
    umowę zlecenie lub B2B
  • Elastyczne godziny
    pracy
Nasze oczekiwania

W ramach realizacji zleconych zadań będziesz:

  • Odwiedzał okresowo przydzielone punkty,
  • Weryfikował standardy merchandisingowe i ekspozycyjne,
  • Raportował na urządzeniu mobilnym.
Twoje zadania
  • Posiadasz doświadczenie jako audytor, przedstawiciel handlowych, merchandiser w realizacji różnorodnych projektów audytowych,
  • Posiadasz umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji międzyludzkich,
  • Jesteś odpowiedzialny, rzetelny i konsekwentny w działaniu,
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.
  • Posiadasz samochód.
Co oferujemy?
  • Pracę dorywczą na umowę zlecenie lub umowę o współpracy,
  • Praca ze znanymi markami,
  • Elastyczne godziny pracy.
MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży,merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku(m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Pepsi Cola GB, Maspex).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-06-2021
Wyświetleń: 255