kandydatów

Etat inżynier R&D

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Nowe możliwości rozwoju w Automotive!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aplikacji!

inżynier R&D
Opole

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)
  • szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
zadania
  • czynny udział w procesie rozwijania nowych produktów
  • analiza i ocena kosztów wdrożenia, optymalizacja kosztów przy wdrażaniu i produkcji komponentów
  • przygotowanie nowych rozwiązań technologicznych w zakresie procesu i produktu zgodnie z obowiązującymi trendami w motoryzacji oraz zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klienta dobór odpowiednich materiałów i chemii w celu uzyskania produktu spełniającego wymagania klienta
  • nadzór nad testami prototypu/produktu końcowego, tworzenie analiz i raportów
  • samodzielne planowanie i prowadzenie badań nad powłokami antykorozyjnymi oraz nowymi materiałami
  • opracowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej produkowanych wyrobów, komponentów
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji z klientami
  • współpraca z dostawcami, uczelniami, lokalnymi i globalnymi działami firmy

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: metalurgia, chemia lub inżynieria materiałowa
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży automotive
  • doświadczenie i wiedza z zakresu ochrony antykorozyjnej oraz inżynierii materiałowej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • kreatywność, zaangażowanie, duża samodzielność
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47