kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/1980
OBOWIĄZKI:
Osoba na stanowisku będzieodpowiedzialna za:- prowadzenie szczegółowej dokumentacjipracowniczej (teczki personalne, kartywynagrodzeń, absencje, ewidencja czasupracy)- sporządzanie umów o pracę,wypowiedzeń umów o pracę, wystawianieświadectw pracy- sporządzanie i rozliczanie umów zlecenia- sporządzanie i rozliczanie umów o dzieło- ewidencja zwolnień lekarskich- nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników- organizowanie i nadzór nad szkoleniami zzakresu BHP- wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu izarobkach- udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych- sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów- sporządzanie list płac, rozliczanie i księgowanie (mile widziane podstawy księgowości)- sporządzanie sprawozdań GUS- sporządzanie rozliczeń ZUS- sporządzanie rozliczeń z US
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku od 1-3 lat pracyUmiejętności znajomość przepisów prawa pracy, znajomość przepisów ZUS, znajomość przepisów US, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole doświadczenie minimum 2 lataMile widziana znajomość podstaw księgowości

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 500 - 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu