kandydatów

Etat Asystent rodziny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Asystent rodziny
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2016
OBOWIĄZKI:
- utrzymywanie stałego kontaktu z rodzinami- opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną w oparciu o diagnozę środowiska i potrzeby bytowe osób i rodzin- konsultacje psychologiczne z dziećmi- prowadzenie harmonogramu poradnictw specjalistycznych- podejmowanie działań interwencyjnych i zaradczych w sytuacjach tego wymagających- prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy z rodziną (w tym m.in. wywiad środowiskowy, alimentacyjnych)- współpraca z właściwymi instytucjami wspierającymi rodzinę (m.in. szkoła, kurator, organizacje pozarządowe, organy samorządowe itp.)- stała współpraca z pozostałymi pracownikamiSzczegóły dot. oferty na stronie www.dobroczynca.pl w zakładce PRACA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

[Inne] : Należy złożyć:1.List motywacyjny oraz życiorys2.Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,3.Kserokopie świadectw pracy, umów zleceń, lub innych dokumentów potwierdzających kwalifikacje i dotychczasowe zatrudnienie,4.Kserokopie innych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach, ukończonych kursach i szkoleniach.Wynagrodzenie od 2800,00zł brutto do 4000,00zł brutto

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu