kandydatów

Etat Technolog pneumatyk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Technolog pneumatyk
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2060
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie dokumentacji 2D oraz 3D części związanych z pneumatyką,- współtworzenie standardów obsługi technicznej w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn oraz urządzeń- nadzór nad usuwaniem usterek, nadzorowanie napraw i regeneracji podzespołów;- nadzorowanie czynności montażu i demontażu instalacji, układów i urządzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Główny technolog
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

Uprawnienia : Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy, obwody rysunki techniczne i in. - w przedmiotowym zakresie)Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook), AUTODESK (CAD, Inventor);Umiejętności: umiejętność pracy w zespole, Gotowość i chęć do zdobywania oraz rozwijania wiedzy z zakresu zajmowanego stanowiska; samodzielność, dokładność, kreatywność,

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 800 - 5 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu