kandydatów

Etat Inżynier procesu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Inżynier procesu
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2051
OBOWIĄZKI:
-opracowywanie raportów i analiz SMS, MMS, RAMS,LCC,-nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik wprowadzonych oraz wprowadzanych,-realizacja zadań związanych z wdrażaniem ISO 9001,-tworzenie procedur i schematów działań, -nadzór nad normami i certyfiaktami, sprawdzanie zgodności produktu z normą,nadzór nad magazynem oraz kontrola dostaw,-udział w procesie kwalifikacji dostawców, kontroli zmian, udział w audytach wewnetrznych i zewnętrznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista kontroli jakości (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: mechanika i budowa maszyn
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Umiejętność organizacji pracy zgodnie z założonym harmonogramem. Gotowość i chęć do zdobywania oraz rozwijania wiedzy z zakresu zajmowanego stanowiska. Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook) AUTODESK (CAD, Inventor) Umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 800 - 5 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu