kandydatów

Etat Pracownik zaplecza sportowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik zaplecza sportowego
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2134
OBOWIĄZKI:
-Kontrola prawidłowości pracy i bieżąca obsługa instalacji zasilania, obiegu i filtracji wody niecek basenowych i atrakcji wodnych.-Kontrola prawidłowości pracy i bieżąca obsługa stacji uzdatniania wody (SUW) niecek basenowych, zjeżdżalni i wanny do hydromasażu.-Bieżąca kontrola stanu magazynowego podchlorynu sodu, korektora pH minus oraz pozostałych środków dezynfekcyjno-uzdatniających.-Utrzymanie właściwej temperatury wody w nieckach basenowych, instalacji ciepłej wody użytkowej i instalacji centralnego ogrzewania.-Bieżąca kontrola prawidłowości funkcjonowania instalacji zimnej wody i instalacji kanalizacyjnej.-Bieżąca kontrola, regulacja i konserwacja central wentylacyjnych zapewniająca optymalną temepraturę i wilgotność w obiekcie.-Usuwanie awarii możliwych do usunięcia we własnym zakresie.-Wykonywanie drobnych napraw i prac konserwacyjnych.-Odkurzanie niecek basenowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku pracy. Uprawnienia ciepłownicze w zakresie eksploatacji ("E" gr. 2), umiejętnośc pracy w zespole, dyspozycyjność, obowiązkowość. Mile widziane doświadczenie.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu