kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Intersilesia McBride Polska sp. z o.o. miejsce pracy: Strzelce Opolskie

McBride jest Europejskim wiodącym producentem i dostawcą Prywatnych Marek oraz produktów wytwarzanych na zlecenie przeznaczonych dla gospodarstw domowych jak i profesjonalnych środków czystości.

Dołącz do jednego z wiodących producentów chemii gospodarczej pod marką prywatną w Europie z siedzibą w Strzelcach Opolskich.

McBride jest wiodącym dostawcą profesjonalnych produktów do czyszczenia i higieny dla największych detalicznych sieci sprzedażowych w Europie, a także liderem w produkcji produktów marki własnej.

Recepta naszego sukcesu jest dość prosta: praca oparta na naszych Wartościach – Zawsze zaangażowani, Współpraca, Dążenie do bycia najlepszym, Przyjmowanie i nadawanie odpowiedzialności,  aby stworzyć pozytywne środowisko pracy dla wszystkich pracowników McBride.

Recepta naszego sukcesu jest dość prosta: praca oparta na naszych Wartościach – Zawsze zaangażowani, Współpraca, Dążenie do bycia najlepszym, Przyjmowanie i nadawanie odpowiedzialności, aby stworzyć pozytywne środowisko pracy dla wszystkich pracowników McBride.

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Zakres obowiązków
  • obsługę maszyn produkcyjnych
  • ręczne przepakowywanie gotowych produktów
  • przestrzeganie procedur, standardów jakościowych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy
Wykształcenie i wymagania techniczne
  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
Kompetencje behawioralne
  • nastawienie na jakość, efektywność
  • samodzielność, obowiązkowość, odpowiedzialność
  • duża dokładność przy wykonywaniu i rejestrowaniu zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy zmianowej ( 3 zmiany/4 brygady)
Co oferujemy
  • Dołączysz do utalentowanego zespołu, w którym Twój wkład jest doceniany

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjny pakiet benefitów