kandydatów

Etat Planista Transportu

Firma: Intersilesia McBride Polska sp. z o.o. miejsce pracy: Strzelce Opolskie

McBride jest Europejskim wiodącym producentem i dostawcą Prywatnych Marek oraz produktów wytwarzanych na zlecenie przeznaczonych dla gospodarstw domowych jak i profesjonalnych środków czystości.

Dołącz do jednego z wiodących producentów chemii gospodarczej pod marką prywatną w Europie z siedzibą w Strzelcach Opolskich.

Recepta naszego sukcesu jest dość prosta: praca oparta na naszych Wartościach – Zawsze zaangażowani, Współpraca, Dążenie do bycia najlepszym, Przyjmowanie i nadawanie odpowiedzialności, aby stworzyć pozytywne środowisko pracy dla wszystkich pracowników McBride.

Planista Transportu
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Cel istnienia stanowiska

Zapewnienie profesjonalnego i efektywnego wsparcia w zarządzania wszystkimi działaniami w obszarze logistyki.

Zakres obowiązków
  • Planowanie dostaw przychodzących (od dostawców zewnętrznych)
  • Planowanie dostaw wychodzących
  • Planowanie zaległych zamówień (back orders)
  • Planowanie przemieszczania się towarów pomiędzy przedsiębiorstwami powiązanymi kapitałowo w Grupie McBride
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Bieżące, terminowe aktualizowanie danych systemowych
  • Odpowiedzialność za administrację związaną z transportem towarów w tym Zwroty, Reklamacje, Faktury, i inne dokumenty transportowe
Wykształcenie i wymagania techniczne
  • Wykształcenie w zakresie logistyki/ transportu lub pokrewne mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office, Excel, SAP)
  • Nastawienie na realizacje celów
  • Bardzo dobre umiejętności rozwiązywania sytuacji trudnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zadaniami administracyjnymi
Kompetencje behawioralne
  • Nastawienie na jakość, efektywność
  • Samodzielność, obowiązkowość, odpowiedzialność
  • Duża dokładność przy wykonywaniu i rejestrowaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
Co oferujemy
  • Dołączysz do utalentowanego zespołu, w którym Twój wkład jest doceniany
  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów