kandydatów

Etat Pracownik magazynu technicznego

Firma: FKSiM Spomasz miejsce pracy: Niemodlin

Fabryka Konstrukcji Stalowych i Maszyn SPOMASZ S.A. z siedzibą w Żarach jest częścią europejskiej grupy Eiffage . Specjalizujemy się w produkcji i dostawie konstrukcji stalowych, głównie elementów do przybrzeżnych wież wiatrowych oraz podwodnych instalacji wydobywczych.

Do zakładu produkcyjnego w NIEMODLINIE (opolskie) poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik magazynu technicznego
Miejsce pracy: Niemodlin
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie
  • Odpowiedzialność
  • Dokładność i rzetelność
  • Dobra obsługa komputera
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie dostaw
  • Weryfikacja kompletności dostaw
  • Zamawianie towarów/wystawianie faktur
  • Wydawanie towarów
  • Inwentaryzacja
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet medyczny oraz socjalny
  • Zwrot za dojazdy
Informujemy, iż Administratorem Danych ujawnionych w związku z postępowaniem rekrutacyjnym jest Smulders Groep Poland Sp. z o.o. (ul. Fabryczna 14, 68-200 Żary). Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-07-2021
Wyświetleń: 259