kandydatów

Etat Mechanik - Pracownik utrzymania ruchu

Firma: exlabesa extrusion opole sp. z o.o. miejsce pracy: Tułowice

Ogłoszenie numer: 5222766, z dnia 2021-07-22

extrusion opole sp. z o.o. zajmuje się tłoczeniem profili aluminiowych, które mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu m. in transport, budownictwo czy motoryzacja. Dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi i odpowiedzialności ludzi, którzy tworzą nasz zespół oraz zaufaniu klientów exlabesa jest jedną z najbardziej konkurencyjnych firm w branży aluminiowej na świecie.

Chcesz dołączyć do tego zespołu i razem z nami tworzyć naszą markę!

Mechanik - Pracownik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: opolskie / Tułowice

Opis stanowiska

  • sprawdzanie stanu sprawności maszyn i urządzeń
  • naprawa maszyn i urządzeń
  • prace udoskonalające pracę linii produkcyjnej
  • przeglądy maszyn i urządzeń

Wymagania

  • mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku jak również osoby chętne do przyuczenia
  • posiadanie aktualnych świadectw spawalniczych, elektrycznych,
  • mile widziane osoby posługujące się komunikatywnie językiem angielskim ale nie koniecznie
  • gotowość pracy w systemie zmianowym
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • praca w międzynarodowym środowisku pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia kandydata