Etat Pracownik biurowy ze znajomością jęzuka niemieckiego (poziom b2)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik biurowy ze znajomością jęzuka niemieckiego (poziom b2)
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2242
OBOWIĄZKI:
W ramach zatrudnienia poznasz podstawową dokumentację oraz programy do archiwizacji i opracowywania danych; nauczysz się oceniać kompletność, przydatność i wiarygodność danych; dowiesz się jak wprowadzać dane do systemu, jak monitorować i dokumentować opracowane dane. Oferujemy dobrą atmosferę w zespole, bieżący feedback dotyczący twojej pracy, opiekę opiekuna, możliwość późniejszego zatrudnienia na umowę o pracę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Oczekujemy dostępności w wymiarze od 20h do 40h tygodniowo. Mile widziani studenci, którzy w październiku 2021 roku rozpoczynają ostatni rok studiów

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

18,3 - 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu