kandydatów

Etat Monter sieci i instalacji gazowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Monter sieci i instalacji gazowych
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2235
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac eksploatacyjnych na sieci i instalacjach gazowych w tym prac gazoniebezpieczne i niebezpieczne,pełnienie funkcji dozorowych przy pracach na sieci i instalacji gazowej,realizowanie czynności związanych z eksploatacją układów redukcyjno-pomiarowych,wykonywanie prac związanych z budową i przebudową sieci gazowej,realizowanie prac związanych z zabezpieczaniem i/lub usuwaniem awarii i nieszczelności na sieciach i instalacjach gazowych,realizowanie usług wnioskowanych przez Zleceniodawców Usługi Dystrybucji w tym m. in. uruchomienie, wstrzymanie, wznowienie i zakończenie dostaw paliwa gazowego,współpraca przy wykonywaniu oceny niezawodności oraz stanu technicznego sieci gazowej,obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych podczas wykonywania prac na sieciach i instal.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

[Inne] : aktualne świadectwo kwalifikacyjne grupa 3E - aplikuj, nawet jeśli nie masz, a jesteś gotowy uzupełnić,gotowość do pracy zmianowejOferujemy:premię miesięczną i kwartalną uzależnioną od wyników pracy,Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 810 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu