kandydatów

Etat Magazynier - Kierowca

Firma: Eurocash Serwis miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Eurocash Service (Grupa Eurocash) -  lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko:

Magazynier - Kierowca
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Zakres obowiązków:
  • kompletacja zamówień
  • realizacja dostaw towaru do klienta i odbiór należności
  • załadunek i wyładunek przewożonego towaru
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B
  • min. 6 mc. doświadczenie na stanowisku kierowcy pojazdów ciężarowych do 3,5 tony
  • wykształcenie min. zawodowe
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • uczciwość, terminowość
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: stypendia dla dzieci, bony oraz paczki świąteczne, karta sportowa, uczestnictwo w spotkaniach firmowych, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl