kandydatów

Etat Specjalista ds obsługi klienta z językiem niemieckim

Firma: CCIG Group Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Cenimy ludzi za to jacy są. W każdym człowieku znajdujemy coś, co nas inspiruje do działania i zmian na lepsze.
Cenimy ludzi, którzy wiedzą, co jest ważne. Jeśli wiesz, co jest ważne – zapraszamy do współpracy. Obecnie
prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds obsługi klienta z językiem niemieckim
Twoje zadania:
  • obsługa obecnych oraz byłych Klientów pod kątem ponownej realizacji zamówień dotyczących
  • zakupu narzędzi, środków ochrony indywidualnej,
  • prowadzenie komunikacji na różnych kanałach komunikacji (tj: telefon, e-mail, messenger,
  • live-chat).

Nasze oczekiwania:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie C1,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w wysokości min. 20 godzin,
  • umiejętność nawiązywania relacji,
  • wysoka orientacja na cel,
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywane obowiązki.
Oferujemy:
  • pracę w jednym z biur w całej Polsce,
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
  • kompleksowe wdrożenie do nowej roli,
  • realną możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego projektu,
  • pracę z możliwością dostosowania grafiku do innych Twoich zobowiązań tzw. elastyczny grafik z
  • możliwością pracy na pełen etat,
  • międzynarodowe środowisko pracy.