kandydatów

Etat Ślusarz-spawacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Ślusarz-spawacz
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2263
OBOWIĄZKI:
- trasowanie i posługiwanie się przyrządami pomiarowymi - praca narzędziami ślusarskimi i elektronarzędziami - produkcja konstrukcji stalowej lub urządzeń- spawanie metodą MAG
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG
Uprawnienia: Czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Umiejętność pracy narzędziami ślusarskimi, elektronarzędziami[Umiejętność 1] : Doświadczenie w pracy przy produkcji konstrukcji stalowej lub urządzeń[Inne] : Oferujemy:- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę- zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków -dobrą atmosferę pracy- możliwość rozwoju - benefity w postaci pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego-dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu