kandydatów

Etat Asystent managera produkcji

Firma: Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Tułowice

Ogłoszenie numer: 5247131, z dnia 2021-07-30

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive, zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Współpracujemy z wieloma firmami, zaopatrującymi czołowych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą, poszukującą kandydatów do nowo powstającego zespołu. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent managera produkcji

Miejsce pracy: opolskie / Tułowice

Opis stanowiska

  • wspomaganie spraw organizacyjno-administracyjnych działu produkcji,
  • koordynowanie obiegu dokumentów,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy działami,
  • wsparcie w innych bieżących pracach biura,
  • praca na jedna zmianę (7-15)

Wymagania

  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych (fax, ksero, skaner),
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel),
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej.

Oferujemy

  • umowę o pracę od zaraz (pełen etat),
  • kursy i szkolenia,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole