kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A. miejsce pracy: Opole

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Opole

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

JEŚLI:
  • Kieruje Tobą ciekawość i nie boisz się nowych wyzwań;
  • Posiadasz umiejętność stosowania technik sprzedaży, negocjacji oraz zasad obsługi klienta;
  • Jazda samochodem sprawia Ci przyjemność;
  • Masz dwuletnie doświadczenie w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży oraz kontakcie z klientem;
  • Lubisz spotykać nowych ludzi i ambitne cele pobudzają Cię do działania.

ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do Zespołu ludzi działających z pasją i nie zatrzymujących się pomimo nowej rzeczywistości - zostań Przedstawicielem Handlowym w Makro.

CZEKA NA CIEBIE:
  • Umowa o pracę i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej, międzynarodowej firmie – jesteśmy liderem w branży handlu hurtowego;
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy w MAKRO);
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy;
  • Służbowy samochód.
TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych klientów;
  • Identyfikacja potrzeb klientów oraz reagowanie na ich indywidualne potrzeby;
  • Realizacja celów sprzedaży;
  • Pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych;
  • Przygotowywanie raportów i analiz;
  • Ciągły rozwój swoich kompetencji sprzedażowych.
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, kliknij przycisk APLIKUJ na dole strony.

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makrokariera.pl