Etat Technik Serwisu – Serwisant Instalacji Chłodniczych HVAC

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Opole

Technik Serwisu – Serwisant Instalacji Chłodniczych HVAC
Miejsce pracy: Opole

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

Aktualnie do Działu Chłodnictwo i Klimatyzacja poszukujemy pracowników na stanowisko:

TECHNIK SERWISU - SERWISANT INSTALACJI CHŁODNICZYCH i HVAC

Oferujemy:
  • pracę na obiektach, na których firma wykorzystuje nowe rozwiązania technologiczne
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • umowę o pracę lub B2B, benefity pozapłacowe
  • pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania
  • wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe wyposażone w warsztat narzędziowy, tablet, telefon)
  • wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
Opis stanowiska:
  • serwisowanie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych na podległym obszarze
  • współpraca z innymi działami firmy
  • dużą samodzielność w działaniu i realny wpływ na dalszy rozwój organizacji
  • raportowanie prac serwisowych
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • certyfikat F-gaz, znajomość instalacji freonowych, mile widziana CO2
  • świadectwo kwalifikacji typu E – mile widziane
  • uprawnienia do lutowania (lut twardy) lub spawalnicze – mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • zdolność do pracy na wysokości

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-08-2021
Wyświetleń: 285