kandydatów

Etat Asystent/-ka do pozyskiwania spraw z opola

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Asystent/-ka do pozyskiwania spraw z opola
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2370
OBOWIĄZKI:
Zadania będą ala marketingowe/przedstawicielstwo handlowe/sprzedaż, itp. do wykonania za pomocą internetu (zdalnie/elastycznie/dorywczo/zarobkowo, z domu, poprzez urządzenie połączone z internetem, do którego ma się dostęp), tj.poczty mejlowej, portalu społecznościowego Facebook, itp. przez około godzinę w tygodniu/co tydzień, ale z możliwościąprzerwy, gdy zajdzie taka potrzeba. Wynagrodzenie tylko i wyłącznie prowizyjne, czyli płatne za osiągnięty efekt (1% wartościpozyskanej sprawy, około 30,00 zł wzwyż za zlecenie detektywistyczne).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : obsługa komputera i internetu w stopniu podstawowym[Inne] : Osoba na tym stanowisku musi mieszkać w Opolu. Może mieć orzeczenie o niepełnosprawności. Szczegółoweinformacje o zadaniach, sposobie współpracy firma przekaże podczas rekrutacji. Nie jest to praca na zasadzie call centerani terenowa oraz nie polega na realizacji czynności detektywistycznych.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu