kandydatów

Etat Opiekun ekspozycji- przewodnik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Opiekun ekspozycji- przewodnik
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2475
OBOWIĄZKI:
obsługa grup zorganizowanych zwiedzających muzeum (wycieczek grup młodzieży i dorosłych); udzielanie informacji o muzeum i jego ofercie, możliwościach zwiedzania; obsługa turystów udzielanie niezbędnych informacji dotyczących wystaw i spraw porządkowych udział w montażu i demontażu wystaw, prace porządkowe związane z przygotowaniem wystaw . Praca również w soboty i niedzielę według grafiku. 8 godzin dziennie (40 godzin tygodniowo)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe(w tym licencjat) typ: historia, pedagogika lub pokrewne. Umiejętności : swobodne wypowiadanie się publicznie, umiejętności ciekawego opowiadania umiejętność pracy w zespole. Oczekiwania dodatkowe ukończone kursy lub szkolenia, praca na podobnym stanowisku w jednostkach kultury.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu