kandydatów

Etat Kierownik Utrzymania Ruchu

Firma: Kronospan miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Kierownik Utrzymania Ruchu
Ref.No: STUR08/2021
Twoje obowiązki:
  • Odpowiedzialność za stan techniczny maszyn, urządzeń oraz instalacji pod względem mechanicznym i elektrycznym;
  • Planowanie zakresu prac remontowych i konserwacji oraz serwisu maszyn, narzędzi, używanych systemów, instalacji technologicznych;
  • Organizowanie i kierowanie pracami związanymi z utrzymaniem ruchu oraz serwisowaniem maszyn i urządzeń technologicznych na podległym obszarze (współpraca z dostawcami i firmami zewnętrznymi);
  • Nadzór i czynny udział w usuwaniu awarii;
  • Ustalanie zapotrzebowania na materiały i części niezbędne dla prawidłowego wykonania naprawy/remontu;
  • Zapewnienie odpowiedniego wyposażenia warsztatu;
  • Prowadzenie konsultacji z producentami maszyn i podzespołów w zakresie utrzymania ruchu oraz z kierownikami działów produkcyjnych w zakresie potrzeb utrzymania ciągłości produkcji;
  • Nadzór nad prowadzonymi inwestycjami w podległym obszarze;
  • Współpraca z działami: produkcji, zakupów i specjalistą ds. Bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz specjalistą BHP;
  • Organizacja i kontrola pracy podległego zespołu.
Nasze oczekiwania:
  • Otwartość na długofalową współpracę;
  • Elastyczność i dostosowanie do dynamicznego środowiska pracy;
  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w utrzymaniu ruchu;
  • Mile widziane doświadczenie w branży drzewnej, papierniczej
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego;
  • Uprawnienia SEP do 1kV;
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego ;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.