kandydatów

Etat Inspektor ds. technicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Inspektor ds. technicznych
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2540
OBOWIĄZKI:
nadzór nad stanem technicznym budynków mieszkalnych i otoczenia przynależnego; udział w komisjach powykonawczych prac remontowych; sporządzanie i prowadzenie dokumentacji technicznej w tym sporządzanie i weryfikowanie kosztorysów, sporządzanie umów na roboty budowlane oraz prowadzenie książek obiektów budowlanych; zlecanie bieżącej konserwacji i remontów; obsługa lokatorów i organów samorządowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Uprawnienia: Obsługa klienta
Uprawnienia: Obsługa oprogramowania projektowego Norma Pro (kosztorysowanie obiektów i robót budowlanych)
Uprawnienia: Kosztorysowanie i rozliczanie prac remontowo-budowlanych

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Znajomość prawa budowlanego, komunikatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.[Inne] : wykształcenie średnie lub wyższe budowlane, instalacyjne lub pokrewne, uprawnienia zawodowe do pełnienia samodzielnej funkcji w budownictwie będą dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu