kandydatów

Etat Referent

Firma: Izba Administracji Skarbowej w Opolu miejsce pracy: Opole

Izba Administracji Skarbowej w Opolu
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Opole
Ogłoszenie o naborze Nr 83288

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

·      praca o charakterze administracyjno-biurowym,

·      zagrożenie korupcją,

·      częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

·      praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie,

·      warunki organizacyjno-techniczne stanowiska pracy i pomieszczeń właściwe dla osób niepełnosprawnych: podjazdy dla osób z niepełnosprawnością ruchową, drzwi wejściowe rozsuwane automatycznie, winda oraz możliwość zapewnienia asysty osobom niepełnosprawnym przez pracowników izby, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem: 77 454 00 67 do 70 lub 77 440 32 38, toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych na parterze,

·      brak oznaczeń dla niewidomych, brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym i głuchoniemym,

·      oświetlenie naturalne i sztuczne,

·      brak szkodliwych, niebezpiecznych warunków pracy.

Zakres zadań

  • planuje, przygotowuje oraz prowadzi sprawy związane z zamówieniami publicznymi, w tym zamówień centralnych ( krajowych i unijnych) przy współpracy z innymi IAS oraz Ministerstwem Finansów, w zakresie zamówień wspólnych i centralnych, w szczególności analizowanie i weryfikowanie wniosków o udzielenie zamówienia publicznego ich zgodności z planem finansowym,
  • wykonuje obowiązki sprawozdawcze w zakresie zamówień publicznych, obsługuje aplikacje i programy wspierające zamówienia publiczne w tym pełnienie funkcji redaktora bip IAS Opole w zakresie realizowanych zadań związanych z udzielaniem zamówień oraz przygotowuje i opracowuje materiały źródłowe do udzielania informacji publicznej,
  • współpracuje przy realizacji zadań z innymi organami IAS, w tym komórkami organizacyjnymi IAS oraz Ministerstwem Finansów, jak również z Urzędem Zamówień Publicznych w zakresie pozyskiwania opinii Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych oraz reprezentowanie IAS przed KIO w postępowaniu odwoławczym i sądami okręgowymi w postępowaniu skargowym,

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu wykonywanych zadań oraz organizacji i funkcjonowania administracji skarbowej,
  • Umiejętność obsługi programu Microsoft Office,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka obcego (udokumentowana certyfikatem)