kandydatów

Etat Referent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Referent
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2602
OBOWIĄZKI:
- Realizacja zadań związanych z prawidłowym rowadzeniem obowiązującej dokumentacji oraz prowadzeniem na bieżąco powierzonej ewidencji mienia służby łączności i informatyki oraz geografii wojskowej;- Wystawianie dokumentów związanych z funkcjonowaniem służby łączności i informatyki oraz geografii wojskowej;- Dokonywanie porównań zgodności stanów prowadzonej ewidencji w oparciu o system informatyczny ZWSI RON z ewidencją w pododdziałach brygady, magazynach i jednostkach będących na zaopatrzeniu gospodarczym;- Zbieranie zapotrzebowań na środki materiałowe w celu zabezpieczenia eksploatacji i szkoleń pododdziałów;- Znajomość przepisów i zarządzeń obowiązujących w służbie służby łączności i informatyki oraz geografii wojskowej;- Przekazywanie danych do sporządzania sprawozdań i meldunków;- Prowadzenie archiwizacji dokumentów obrotów materiałowych;- Wykonywanie, w zakresie swoich uprawnień, pism dotyczących dokumentów obrotów materiałowych oraz innych związanych z obszarem działania służby łączności i informatyki oraz geografii wojskowej;- Nadzór nad terminowością realizacji zadań w zakresie przyjmowania i przekazywania mienia zgodnie z wykonanymi dokumentami obrotu materiałowego;Weryfikacja poprawności wykonania dokumentów obrotu materiałowego w oparciu o system ZWSI RON, zewnętrznych dokumentów obrotu materiałowego, informowanie wykonawcy o wykrytych błędach oraz egzekwowanie przekazania skorygowanych dokumentów;- Wykonywanie zadań powierzonych przez bezpośredniego przełożonego oraz osoby wyznaczonej przez Szefa Sekcji;- Uczestnictwo w kursach oraz ciągłe samokształcenie w zakresie nowych regulacji prawnych zachodzących w zakresie użytkowania ZWSI RON, przepisów, rozporządzeń w Resorcie Obrony Narodowej;- Użytkowanie ZWIS RON zgodnie z przeznaczeniem poprzez rejestracje zdarzeń i wykonywanie raportów z ZWIS RON;- Prowadzenie ewidencji w oparciu o system informatyczny ZWSI RON zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami rachunkowości, Instrukcją obiegu dowodów księgowych obowiązującą w OG oraz instrukcją Zintegrowanego Wieloszczeblowego Systemu Informatycznego Resortu Obrony Narodowej;- Prowadzenie rejestrów kart materiałowych, kart magazynowych oraz dokumentów pomocniczych podlegających ewidencji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania kwalifikacyjne:Wykształcenie średnie.Wymagania preferowane:Wykształcenie średnie/wyższe o kierunku administracyjnym, ekonomicznym lub pokrewnym. Pozostałe wymagania:Systematyczność, dokładność, umiejętność pracy w zespole, znajomość programów Word, Excel, mile widziana umiejętność obsługi ZWSI RON lub SAP.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 091 - 3 653 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu