kandydatów

Etat Młodsza pielęgniarka(rz) /młodszy ratownik medyczny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Młodsza pielęgniarka(rz) /młodszy ratownik medyczny
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2618
OBOWIĄZKI:
Pełnienie służby w ambulatorium z izbą chorych Aresztu Śledczego w Opolu oraz Oddziału Zewnętrznego w Turawie Aresztu Śledczego w Opolu w stałym i bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, udzielanie ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych osobom pozbawionym wolności.Szczegółowe informacje na stronie Służby Więziennej:https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/areszt-sledczy-w-opolu-mlodszy-pielegniarz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Ratownik medyczny
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Wymagania inne:

[Inne] : Wykształcenie co najmniej średnie/wyższe kierunkowe, prawo wykonywania zawodu pielęgniarki(rza), posiadanie dyplomu potwierdzającego uzyskanie tytułu zawodowego "ratownik medyczny”.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 3 956 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu