kandydatów

Etat Opiekunka w żłobku

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Opiekunka w żłobku
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2616
OBOWIĄZKI:
Do zadań Opiekunki będzie należało: czynności higieniczno- opiekuńcze planowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych (muzyczne, plastyczne,ruchowe) z uwzględnieniem rozwoju psychoruchowego dziecka dbanie o rozwój dziecka oraz jego samopoczucie, wdrażanie do samodzielności dziecka współpraca z rodzicami i z całym zespołem żłobka dbanie o czystość i higienę w miejscu pracy Co oferujemy: umowę o pracę na pełny etat stabilność zatrudnienia możliwość dalszego rozwoju (dofinansowanie kursów i szkoleń) pracę w młodym i kreatywnym zespole Osoby, zainteresowane pracą w naszym żłobku, prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
Uprawnienia: Umiejętność pracy z dzieckiem
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Umiejętność organizacji na stanowisku pracy

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagania:-Uprawnienia do pracy z dziećmi do lat 3 lub - wykształcenie kierunkowe pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna/pedagogika opiekuńczo-wychowawcza lub kwalifikacje pielęgniarki, położnej, pedagoga społeczno-wychowawczego,pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego-Posiadanie książeczki do badań sanitarno epidemiologicznych-Niekaralność-Umiejętność pracy w zespole,kreatywność

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu