kandydatów

Etat Specjalista ds. Informatyki

Firma: STEGU® Sp. z o.o. miejsce pracy: Jełowa

STEGU Spółka z o.o. lider w sektorze dekoracyjno-budowlanym poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Informatyki
Miejsce pracy: Jełowa
Od kandydata do pracy na tym stanowisku oczekujemy:
  • Wykształcenie kierunkowe (mile widziane wyższe).
  • Doświadczenie w zakresie administracji i utrzymania systemów serwerowych Windows Server 20xx.
  • Znajomość zarządzania domeną Windows (Active Directory).
  • Umiejętność zarządzania usługami w systemie Linux: MySQL, PHP, POSTFIX.
  • Znajomość środowiska MS SQL Server.
  • Doświadczenie w zakresie administracji i utrzymania małej sieci komputerowej (konfiguracja i zarządzanie urządzeniami Cisco i Fortinet.
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci komputerowej i systemów informatycznych.
  • Znajomość protokołu SSL/TLS.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • Odpowiedzialność, innowacyjność i pomysłowość.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Zakres obowiązków:
  • Instalowanie, konfiguracja oraz serwis sprzętu informatycznego .
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie sieci informatycznej i teleinformatycznej.
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie kamer, oraz serwerów monitoringu w firmie.
  • Instalowanie, konfiguracja, dbanie o prawidłowe funkcjonowanie oprogramowania.
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z przekazywaniem sprzętu informatycznego pracownikom.
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z przekazywaniem telefonów służbowych sieci GSM pracownikom.
  • Zapewnienie sprawności komputerów PC dla przydzielonej grupy pracowników.
  • Bezpośrednie wsparcie informatyczne pracowników (helpdesk).
  • Kontrola legalności oprogramowania oraz przestrzegania polityki informatycznej firmy.
Oferujemy:
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej.
  • Współpracę na podstawie umowy o pracę.
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych.
  • Pakiet socjalny: dodatki urlopowe i świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci.
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Miłą atmosferę, gdzie razem tworzymy całość, a każdy może być sobą i dzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem, pomysłami czy pasjami.

PROWADZIMY TAKŻE REKRUTACJE NA INNE STANOWISKA - SPRAWDŹ SAM!!!