kandydatów

Etat Maszynista pojazdu trakcyjnego - do szkolenia

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Maszynista pojazdu trakcyjnego - do szkolenia
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2640
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie pociągu lub pojazdu trakcyjnego. Stanowisko pracy maszynisty to kabina pojazdu trakcyjnego. Czynności: obsługa pulpitu z urządzeniami sterowniczymi oraz pomiarowo kontrolnymi. Prowadzenie pociągu na szlaku lub prac manewrowych, usuwanie drobnych usterek pojazdu, podczas prowadzenia pojazdu obserwacja zjawisk zewnętrznych oraz wewnątrz pojazdu (pulpit streowniczy) Zatrudnienie w systemie równoważnego czasu pracy - praca turnusowa

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Data rozpoczęcia zatrudnienia po zdaniu egzaminu na licencję maszynisty Szkolenie na licencję maszynisty: osoba, która nie była karana za przestępstwo umyślne, ukończone 20 lat, spełnia wymagania zdrowotne, fizyczne i psychiczne. Szkolenie na świadectwo maszynisty: posiada licencję maszynisty, wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe, osoba, która nie była karana za przestępstwo umyślne, posiada zdolnośc fizyczną i psychiczną potwierdzoną orzeczeniem lekarskim wystawione przez uprawnionego lekarza bądź komisję lekarską, odbyła wymagane przygotowanie zawodowe

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu