kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

ATRIUM CENTRUM PLOTEROWE SP. Z O.O.

Jesteśmy stabilnym przedsiębiorstwem o mocnej, ugruntowanej pozycji na rynku, którą potwierdzają osiągane wyniki oraz wiele prestiżowych nagród. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur sprzedażowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Opole
Zakres obowiązków:
  • bieżąca obsługa magazynu: przyjmowanie, rozmieszczanie, kompletowanie i wydawanie towarów zgodnie z przyjętymi standardami,
  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy,
  • zapewnienie sprawnego i bezpiecznego przepływu towarów przez magazyn,
  • weryfikacja zgodności ilościowej i jakościowej przyjmowanych oraz wydawanych towarów.
Wymagania:
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • praca w męskim gronie,
  • dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO).