kandydatów

Etat Ref- doradca klienta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Ref- doradca klienta
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2686
OBOWIĄZKI:
Analiza potrzeb klienta, sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę GLOCAR, często poprzedzona wstępną /ogólną diagnostyka usterek za pomocą intuicyjnego, łatwego w obsłudze nowoczesnego testera diagnostycznego. Kontakt z klientem i dbanie o wizerunek firmy . Współtworzenie i przedstawienie kosztorysu napraw mechanicznych. . Bezpośrednia współpraca z mechanikami, podwykonawcami i dostawcami. Wydawanie pojazdu po wykonanej usłudze fakturowanie. Praca na 1 zmianę9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe( kierunek bez znaczenia). Staż pracy nie wymagany. Biegła znajomość obsługi komputera. Umiejętność szybkiego uczenia się, łatwość nawiązywania kontaktów. Chęć stałego poszerzania wiedzy . Ogólna znajomość rynku motoryzacyjnego

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu