kandydatów

Etat Specjalista ds. Technicznych

Firma: Kronospan KO Sp. z o.o. miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Specjalista ds. Technicznych
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Nr Ref.: ST/UR/TECH/2021

Obszary, za które będzie odpowiedzialna wybrana osoba:

Firma Kronospan w Strzelcach Opolskich poszukuje pracowników na stanowisko Specjalista ds. Technicznych.

Zakres obowiązków:

  • Aktualizacja dokumentacji technicznej;
  • Obsługa programu AutoCad- wykonywanie rysunków technicznych części maszyn;
  • Planowanie i terminowe generowanie zapotrzebowań na części zamienne i usługi;
  • Miesięczne rozliczanie rozchodów LPG i ON oraz energii elektrycznej do wózków widłowych;
  • Nadzór nad kompletacją i przygotowaniem dokumentacji oraz zgłoszenie nowych urządzeń do odbioru UDT;
  • Terminowe przygotowanie przeglądów UDT;
  • Kontrola i weryfikacja stanów magazynowych części zamiennych;
  • Nadzór i prowadzenie książek budowlanych hal i budynków;
  • Ochrona radiologiczna;
  • Nadzór i kontrola stacji ładowania akumulatorów wózków widłowych.
Nasz idealny kandydat powinien posiadać:

Wymagania:

  • Podstawy obsługi komputera;
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Praca w systemie jednozmianowym;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych.
Co możemy zaoferować?:

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego (bez pośredników – dla stanowisk produkcyjnych);
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)