kandydatów

Etat Handlowiec

Firma: Premier Components - Tomasz Kowalski miejsce pracy: Opole

Ogłoszenie numer: 5554866, z dnia 2021-09-09

Premier Components - Tomasz Kowalski

Premier Components LTD jest międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji na rynku części samochodowych przeznaczonych do regeneracji (CORE).

Handlowiec

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy Kandydata na stanowisko handlowe do działu sprzedaży w Polsce i Europie.

Zakres Obowiązków:

  • Aktywna praca w zespole sprzedaży części „core”
  • Budowa i rozwój bazy klientów
  • Prowadzenie rozmów handlowych
  • Nawiązywanie nowych i budowanie dotychczasowych relacji handlowych z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych

Jeżeli pracujesz na podobnym stanowisku i szukasz zmian dobrze trafiłeś. My dbamy o swoich pracowników traktując ich jak trzon firmy.

Wymagania

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • profesjonalizm i pozytywne podejścia do klienta
  • ukierunkowanie na sukces i automotywacja
  • znajomość podstaw obsługi komputera
  • znajomość systemu SAP

Oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię zależną od wyników rozwoju,
  • warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon komórkowy, laptop)
  • pracowniczy pakiet medyczny – z opcją rozszerzenia na najbliższą rodzinę
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-09-2021
Wyświetleń: 273