kandydatów

Etat Lekarz Nefrolog / Internista

Firma: DaVita sp. z o.o. miejsce pracy: Kluczbork

Dołącz jako Lekarz Nefrolog / Internista do naszego zespołu w Stacji Dializ
Kluczbork

Nie jesteśmy po prostu firmą. Jesteśmy społecznością, która troszczy się o swoich pacjentów i siebie nawzajem najlepiej jak potrafi. W DaVita naprawdę nam na sobie zależy. Ponad 90% z nas mówi, że panuje tu świetna atmosfera. Koleżeńskość, nierzadko przyjaźń, adekwatne wsparcie, to coś, co każdy otrzymuje tu każdego dnia.

Opis stanowiska:
  • opieka lekarska nad pacjentami stacji dializ DaVita.
Wymagania:
  • wykształcenia medycznego - specjalista chorób wewnętrznych II st./ nefrolog.
Oferujemy:
  • unikatową kulturę organizacyjną wyrażoną słowami „najpierw społeczność, potem firma",
  • możliwość nabierania wielu cennych doświadczeń zawodowych w wymagającej branży medycznej,
  • programy wykształcenia medycznego (specjalista chorób wewnętrznych II st./ nefrolog/ EAP oraz inne wspierające dobrostan naszych koleżanek i kolegów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną przez kandydata formę,
  • uznanie i satysfakcję z wykonywanej pracy,
  • elastyczny czas pracy (dla wybranych stanowisk),
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie.
Klauzula informacyjna: DaVita sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu jest administratorem danych osobowych przekazywanych w związku z niniejszym ogłoszeniem. DaVita przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celach wynikających z przedmiotu tej komunikacji. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności w zakresie przysługujących Pani/Panu praw, można znaleźć tutaj: Polityka Prywatności / Privacy Policy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-09-2021
Wyświetleń: 242