kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Specjalista
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2793
OBOWIĄZKI:
Udział w rozliczaniu podatku akcyzowego od energii elektrycznej. Opisywanie faktur za zużytą energię elektryczną oraz dystrybucję energii elektrycznej. Prowadzenie ewidencji energii elektrycznej. Udział w przygotowaniu materiałów do przetargu na zakup energii elektrycznej. Monitorowanie wydatków za energię elektryczną.Analiza zużycia energii elektrycznej pod kątem wykorzystania mocy zamówionej oraz zużycia mocy biernej. Kontrola gospodarowania energią na obiektach Zarządu Zlewni w Opolu. Koordynacja przygotowania refaktur za energię ("rozliczanie podliczników).Rozwiązywanie i sygnalizowanie problemów związanych z poborem energii elektrycznej lub przekazywanie ich do rozwiązania innym jednostkom PGW WP.Hydrotechniczne zarządzanie odcinkiem Opolskiej Drogi Wodnej. Uzgodnienie i opiniowanie zagadnień związanych z majątkiem Skarbu Państwa. Udzielanie wyjaśnień i uzgodnienie przedsięwzięć w zakresie korzystania z wód. Uczestniczenie w kontrolach gospodarowania wodami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie typ. inżynier energetyk, wyższe techniczne, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagana znajomość przepisów, ustaw, aktów prawnych, dobra znajomość ustaw: Prawo wodne, KPA, umiejętność hierarchizacji zadań i organizacji pracy, odpowiedzialność, rzetelność, terminowość.Oczekiwania dodatkowe: znajomość obsługi Office, umiejętność czytania mapy.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu