kandydatów

Etat Asystent ds. sprzedaży

Firma: RADWAG Wagi Elektroniczne miejsce pracy: Opole

RADWAG Wagi Elektroniczne jest największym producentem wag elektronicznych w Polsce i jednym z największych w Europie. RADWAG wytwarza i oferuje szeroki asortyment nowoczesnych wag laboratoryjnych, przemysłowych, medycznych, samochodowych i kontrolnych.  Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży, którą tworzą liczne biura handlowe w Polsce oraz wielu dystrybutorów na całym świecie. Oprócz produkcji na rynek polski, eksportujemy swoje wyroby do krajów Unii Europejskiej, USA, Afryki, oraz na rynki dalekowschodnie.

RADWAG WAGI ELEKTRONICZNE

Asystent ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Opole
Opis stanowiska:

Asystent ds. sprzedaży zajmuje się sprzedażą wag laboratoryjnych. Realizuje plany sprzedażowe poprzez utrzymywanie kontaktów ze stałymi partnerami handlowymi oraz pozyskuje nowych klientów. Koncentruje się na sprzedaży wag laboratoryjnych i usług znajdujących się w ofercie handlowej przedsiębiorstwa.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku pozyskuje gruntowną wiedzę o rynku, na którym działa przedsiębiorstwo, o produkcie i usługach oraz monitoruje działania konkurencji, dba o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne min. średnie, preferowane wyższe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Praca w programie CRM
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność za realizowane zadania
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B
Mile widziane:
  • Doświadczenie zdobyte podczas pracy w laboratorium lub kontroli jakości
W zamian oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia zawodowe/produktowe
  • Samochód służbowy, komputer i telefon służbowy
  • Dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-09-2021
Wyświetleń: 268