Etat Pracownik na stanowisko w dziale higieny żywności, żywienia i przedmiotów użytku - stażysta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik na stanowisko w dziale higieny żywności, żywienia i przedmiotów użytku - stażysta
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2846
OBOWIĄZKI:
Kontrola wymagań higienicznych i sanitarnych z związanych z bezpieczeństwem żywności w zakładach prowadzących działalność na rynku spożywczym (zakłady produkujące żywność, zakłady wprowadzające żywność do obrotu, w tym sprzedaż wysyłkowa oraz zakłady żywienia zbiorowego). Kontrola wymagań higienicznych i sanitarnych w zakładach produkcji oraz obrotu materiałami i wyrobami przeznaczonymi do kontaktu z żywnością oraz kosmetykami.Prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji zakładów działających na rynku spożywczym, na rynku materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz kosmetyków.Dokonywanie okresowej oceny stanu sanitarnego nadzorowanych obiektów, pobieranie próbek do badań, prowadzenie postępowań administracyjnych i egzekucyjnych, terminowe załatwianie wszelkiej korespondencji, współpraca z innymi komórkami PSSE w Opolu oraz z innymi organami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wyższe(w tym licencjat) typ: magisterskie w kierunku technologii żywności i żywienia człowieka, biotechnologii, biologii, chemii oraz pokrewneUprawnienia: prawo jazdy kat. B i czynna umiejętność prowadzenia samochoduUmiejętności: Obsługa komputera oraz znajomość programów z pakietu MS Office, Mile widziana znajomość procedur administracyjnych, przepisów EU/krajowych w zakresie bezpieczeństwa żywności, umiejętność redagowania pism.Oczekiwania dodatkowe: dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność, umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy w godzinach popołudniowych w szczególnych przypadkach praca w weekendy

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 185,65 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu