kandydatów

Etat Inspektor ds. technicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Inspektor ds. technicznych
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2839
OBOWIĄZKI:
nadzór nad stanem technicznym nieruchomości, zlecanie bieżącej konserwacji i robót remontowych, sporządzanie umów na roboty budowlane, udział w komisjach powykonawczych robót budowlanych, sporządzanie dokumentacji technicznej w tym prowadzenie książek obiektów budowlanych, weryfikacja kosztorysów robót budowlanych (możliwość pełnienia funkcji inspektora nadzoru), obsługa klienta i organów samorządowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
Uprawnienia: Obsługa klienta
Uprawnienia: Obsługa oprogramowania projektowego Norma Pro (kosztorysowanie obiektów i robót budowlanych)
Uprawnienia: Kosztorysowanie i rozliczanie prac remontowo-budowlanych

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Znajomość prawa budowlanego, komunikatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.[Inne] : wykształcenie wyższe budowlane, instalacyjne lub pokrewne, posiadanie uprawnień zawodowych do pełnienia samodzielnej funkcji w budownictwie w zakresie instalacji elektrycznych lub instalacji sanitarnych,

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu