kandydatów

Etat Sprzątaczka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/2825
OBOWIĄZKI:
- zamiatanie, zmywanie i polerowanie: podłóg, kabiny dźwigu osobowego, klatki schodowej, - odkurzanie,- ścieranie kurzu na stanowiskach pracy biurowej,- czyszczenie i mycie urządzeń sanitarnych w pomieszczeniach socjalnych i toaletach,- mycie okien, witryn i drzwi,- dbałość o wyposażenie toalet w mydło, ręczniki i papier toaletowy,- opróżnianie koszów na odpady, sortowanie odpadów i składowanie w miejscu odbioru odpadów,- doraźne zamykanie i otwieranie budynku Urzędu.Do wynagrodzenia przysługuje dodatek za wysługę lat. Godziny pracy: do ustalenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagania na stanowisku pracy: 1. NIEZBĘDNE: - duże poczucie estetyki; - umiejętność przywracania i utrzymania czystości pomieszczeń2. DODATKOWE: - umiejętność obsługi urządzeń technicznych utrzymania czystości; - kultura osobista i przestrzeganie podstawowych zasad moralnych; - umiejętność komunikacji interpersonalnej; - zaangażowanie, obowiązkowość, sumienność i dokładność

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu