kandydatów

Etat Inżynier ds. homologacji i wdrożeń

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu miejsce pracy: Opole

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Inżynier ds. homologacji i wdrożeń
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/3004
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad normami,Przygotowanie dokumentacji do procesu homologacji,Weryfikacja oraz kontrola dostarczanych certyfikatów oraz raportów z badań od dostawców,Reprezentowanie firmy przed jednostkami zajmującymi się certyfikacją pojazdów kolejowych,Przygotowanie i zarządzanie dokumentacją techniczną
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe(w tym licencjat) typ: techniczne, preferowane Mechanika i Budowa Maszyn, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub jako technolog, Umiejętności: dobra znajomość j.ang, w mowie i piśmie, Umiejętność organizacji pracy zgodnie z założonym harmonogramem. Gotowość i chęć do zdobywania oraz rozwijania wiedzy z zakresu zajmowanego stanowiska. Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook), AUTODESK (CAD, Inventor, SEE Electrical). Umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 800 - 5 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu